وزیر صمت اعلام کرد؛
1401/09/29 05:10
وزیر صمت با بیان اینکه در چند ماه اخیر شاهد ثبات قیمت در بازار لوازم خانگی بودیم، گفت: در ماه‌های گذشته شاهد بودیم برخی واحدها با کاهش قیمت‌ها فروش خود را بالا بردند و در مجموع سود کردند. به گزارش  بازارو بورس، سید رضا فاطمی امین امروز در آئین افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت لوازم خانگی در جمع خبرنگاران در مورد قیمت لوازم خانگی، اظهار کرد: در چند ماه اخیر شاهد ثبات قیمت
رئیس اتاق بازرگانی تهران مطرح کرد؛
1401/08/24 05:03
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: کسری بودجه، رشد پایه پولی و کاهش صادرات نفت از عوامل اصلی رشد تورم در ایران است.
1401/07/30 12:52
۲۹ مهر ۱۴۰۱، ایرانسل ۱۶ ساله شد. همزمان با تولد ۱۶ سالگی، یکصد و شصتمین (۱۶۰) سایت 5G ایرانسل به بهره‌برداری رسید.
  معاون اقتصادی بانک مرکزی اعلام کرد؛
1401/06/8 06:00
  معاون اقتصادی بانک مرکزی گفت: نرخ تورم در 11 ماه گذشته 19 درصد کاهش یافته است. به گزارش بازارو بورس؛ پیمان قربانی، معاون اقتصادی بانک مرکزی در برنامه خبر 21 شبکه یک سیما، درباره کاهش 19 درصدی تورم در 11 ماهه گذشته اظهار داشت: نرخ تورم کشور در شهریورماه سال گذشته 59.3 درصد بوده و در پایان مردادماه سال جاری به 40.1 درصد کاهش یافته است.
رئیس کانون صرافان مطرح کرد؛
1401/05/29 07:28
رئیس کانون صرافان از آمادگی دلار برای ورود به کانال ۲۸ هزار تومان خبر داد. به گزارش بازار و بورس به ایسنا ؛کامران سلطانی‌زاده درباره وضعیت فعلی بازار ارز و قیمت‌ها در این بازار اظهار کرد: در حال حاضر با توجه‌ به اخبار مثبت، دلار به کف کانال ۲۹ هزار تومان در بازار آزاد رسیده و طبق آخرین پیش‌بینی‌ها، آماده ورود به کانال ۲۸ هزار تومان شده است.
1401/05/25 12:07
 تازه‌ترین اطلاعات از بانک مرکزی نشان می‌دهد این نهادناظر پولی کشور به دستاوردهای قابل تأملی در زمینه کنترل نقدینگی و تورم رسیده است. به گزارش بازارو بورس به نقل از مهر، عملکرد یکساله بانک مرکزی در زمینه سیاست‌های نظارتی و تنظیمی نماگرهای اقتصادی از پارسال تا ابتدای مرداد ماه سال جاری نشان می‌دهد این نهاد ناظر در راستای اهداف مورد مورد انتظار خود برای کنترل نقدینگی و تدوین سیاست‌های پ
وزیر اقتصاد مدعی شد؛
1401/05/19 02:26
وزیر اقتصاد و دارایی با انتقاد از رسانه‌هایی که ارقام غیرمستند درباره وضعیت اقتصادی کشور در این روزها منتشر می‌کنند گفت: متاسفانه در رسانه‌ها از داده‌های غلط گاهی استفاده می شود که فایده‌ای جز تخریب اذهان عمومی جامعه ندارد. به گزارش بازارو بورس، سید احسان خاندوزی در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست هیات دولت با اشاره  به  سالگرد شروع به کار دولت سیزدهم اینکه گزارش‌های مربوط به ارزیابی عملک
1401/05/19 01:50
در حالی که وزارت صمت قیمت سیمان را کیسه ای ۵۰ هزار تومان اعلام کرد، اما در بورس کالا ۳۵ هزار تومان کشف قیمت شده و انبوه سازان نرخ آن را کیسه ای ۶۰ و مرکز آمار ۷۰ هزار تومان اعلام کرده اند. به گزارش بازار و بورس به نقل از مهر، در روزهای اخیر قیمت سیمان به گفته برخی فعالان صنعت ساختمان کمی از آرامش دور شده است.
به دنبال افت شدید تقاضا در بازار؛
1401/05/3 02:33
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با اشاره به کاهش شدید مصرف تخم مرغ و افت قیمت این محصول گفت: حدود یکماه است که صادرات تخم مرغ انجام نمی شود. به گزارش بازارو بورس به نقل از مهر؛ناصر نبی پور با اشاره به افت قیمت تخم مرغ گفت: میانگین قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ درب مرغداری به ۳۲ هزار تومان رسیده و نسبت به هفته گذشته حدود ۵ هزار تومان ارزان شده است.
با ۱.۱ درصد افزایش؛
1401/05/1 01:22
نرخ تورم سالانه تیر ماه ۱۴۰۱ برای خانوارهای کشور به ۴۰.۵ درصد رسیده که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل، ۱.۱ واحد درصد افزایش نشان می‌دهد. به گزارش بازارو بورس، نرخ تورم تیر ماه سال ۱۴۰۱ از سوی مرکز آمار ایران منتشر شد.
سازمان حمایت ابلاغ کرد؛
1401/05/1 09:22
سرپرست سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان در نامه‌ای فرآیند درخواست افزایش قیمت کالاها و تعیین آن را اعلام کرد. به گزارش بازاروبورس به نقل از صداوسیما، حسین فرهیدزاده سرپرست سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان در نامه‌ای به معاونان وزیر صمت، فرآیند جدید قمیت‌گذاری کالاها را به شرح زیر اعلام کرد:
از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران صورت گرفت؛
1401/04/15 11:39
میزان توزیع انواع کالاهای اساسی در کشور از ابتدای سال جاری تا پانزدهم تیرماه به بیش از سه و نیم میلیون تن رسید. به گزارش بازارو بورس به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران، این شرکت بر اساس وظایف و مأموریت‌های خود برای تنظیم بازار انواع کالاهای اساسی کشور از مبادی داخلی و خارجی، نسبت به تأمین و ذخیره‌سازی این کالاها اقدام می‌کند و با توجه به نیاز ب

آخرین‌ها

 

معرفی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار و بورس

بازار و بورس، پایگاه خبری مستقلی است که قصد دارد
رویدادهای اقتصاد ایران و جهان را
از منظر بازارها رصد و تحلیل کند.

 

 info@BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.ir

             

X