رئیس سازمان بورس؛
1402/01/27 04:34
 رئیس سازمان بورس گفت:مهار تورم با سرکوب تولید سودی برای کشور نخواهد داشت به گزارش بازارو بورس مجید عشقی گفت : وقتی صحبت از مهار تورم می‌کنیم همه ذهن‌ها به سمت قیمت‌گذاری دستوری و مهار قیمت‌ها می‌رود؛ ولی معتقدیم که با رشد تولید و هدایت نقدینگی به سمت فعالیت‌های مولد، قطعا می‌توانیم افزایش عرضه و صادارت شرکت‌ها را داشته باشیم که به مهار تورم کمک خواهد کرد.
1401/12/20 10:31
فلاح مدیر بازارهای مالی بورس کالای ایران گفت: مردم می‌توانند با اطمینان کامل با معاف ۱۰۰ درصد از مالیات به بازار بورس کالای ایران ورود پیدا کنند.
مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس؛
1401/10/11 01:10
مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس گفت: با هدف تسهیل روند استفاده متقاضیان از ظرفیت شرکت‌های سهامی‌عام پروژه، برای تامین مالی پروژه‌ها، اصلاحاتی در دستورالعمل مصوب سال گذشته انجام شد. به گزارش بازار وبورس به نقل از سنا؛ وحید روشن قلب، مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس گفت: یکی از ابزارهای موجود برای تامین مالی پروژه‌های نیمه تمام در بازار سرمایه که موسسین آن نی
رئیس بانک مرکزی؛
1401/10/4 06:15
 رئیس بانک مرکزی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: آن چیزی که بر نرخ ارز تاثیرگذار است بازار غیررسمی است که سطح و حجم آن نسبت به بازار رسمی بسیار کوچکتر است.
1401/09/14 03:53
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در حاشیه بازدید از ایران‌خودرو گفت: زیان انباشته‌ای که در طی این سال‌ها متوجه دو شرکت خودروسازی ایران‌خودرو و سایپا شده، این ضرورت را ایجاد کرده که یک برنامه‌ریزی برای اصلاح ساختار مالی خودروسازها در دستور کار قرار گیرد. امیدواریم با تمهیدات وزارت صمت و کمک‌های سازمان بورس این مهم صورت پذیرد.
مدیرعامل بورس تهران؛
1401/08/10 11:30
مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران گفت: به غیر از موضوع بحث بیمه سبدهای سهام افراد خرد بازار تا ۱۰۰ میلیون تومان، برای حمایت از سرمایه‌گذاران غیرمستقیم بازار سرمایه، حتی سرمایه‌گذاری افراد در صندوق‌های سرمایه‌گذاری بعد ابلاغ سازوکار مربوطه توسط سازمان بورس، تضمین خواهد شد. به گزارش بازارو بورس به نقل از سنا، محمود گودرزی مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران در ارتباط زنده‌ا
با صدور مجوز فعالیت اولین صندوق تضمین اصل سرمایه؛
1401/07/23 07:45
صندوق تضمین اصل سرمایه کاریزما از دو نوع واحدهای سرمایه‌گذاری تشکیل شده است.
1401/06/27 08:09
پیمان حدادی، سرپرست اداره نظارت بر بورس‌های سازمان بورس گفت: اگر گزارش‌های تحلیلی بورس تهران و فرابورس ایران و تصمیم نهایی هیئت مدیره سازمان بورس، در مورد افزایش دامنه نوسان در فصل پاییز مثبت باشد، امکان تغییر دامنه نوسان هم برای بازار اول و هم برای بازار دوم بورس و فرابورس ایران وجود دارد.
 معاون اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی تشریح کرد؛
1401/06/21 12:26
 معاون اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی درباره معيارهای تفکيک حساب های شخصی از حساب های تجاری گفت:بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار چنانچه حسابی بیش از ۱۰۰ تراکنش در ماه داشته باشد و ۳۵میلیون تومان در تراکنش‌ها جابه‌جا شود، تراکنش تجاری تلقی می‌شود.در ابتدا پیامکی برای افراد ارسال می‌شود که تراکنش‌هایی بالایی که دارد حساب تجاری است و حساب تجاری نیازمند اخذ مالیات است و چنانچه فرد مدعی…
1401/06/14 10:00
محسن عرب‌زاده، رئیس اداره امور نهادهای مالی خدمات دهنده سازمان بورس گفت: تعداد ۳۰ شرکت سبدگردان جدید، مجوز موافقت اصولی را اخذ کرده و در مرحله صدور مجوز تأسیس و یا مجوز فعالیت هستند که با تکمیل و ارسال مدارک لازم به سازمان بورس، به جمع شرکت‌های سبدگردان اضافه می‌شوند. بدین شکل در مجموع تعداد نهادهای مالی دارای مجوز فعالیت سبدگردانی به ۱۱۷ شرکت می‌رسد.
1401/06/12 10:26
پیمان حدادی، دستیار ویژه سهام عدالت رئیس سازمان بورس گفت: سال گذشته ۳۰ هزار میلیارد تومان سود سهام عدالت توزیع شد، امسال پیش‌بینی می‌شود ۶۰ هزار میلیارد تومان سود توزیع شود. یعنی سود یک میلیونی سال گذشته برای هر نفر به دو میلیون تومان افزایش می‌یابد.
1401/06/6 05:06
 علیرضا صادقی، رئیس اداره نظارت بر بازار بورس‌های کالایی سازمان بورس گفت: معاملات ثانویه گواهی سپرده ناپیوسته و فروش املاک شهرداری در بوررس کالا، به زودی آغاز می‌شود.    

آخرین‌ها

 

معرفی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار و بورس

بازار و بورس، پایگاه خبری مستقلی است که قصد دارد
رویدادهای اقتصاد ایران و جهان را
از منظر بازارها رصد و تحلیل کند.

 

 info@BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.ir

             

X