شماره مطلب:
5636
شنبه 1401/02/24 11:17
مدیرکل دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی مطرح کرد؛

برنامه وزارت جهادکشاورزی برای افزایش صادرات مرغ و محصولات لبنی

مدیرکل دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی گفت: همزمان با اجرای طرح مردم سازی نظام یارانه‌ها، محدودیت‌های ایجاد شده برای صادرات محصولات لبنی از قبیل شیر خشک، خامه، کره حیوانی و روغن حیوانی برداشته می‌شود.

به گزارش بازارو بورس، وزارت جهاد کشاورزی پس از طرح مردم سازی نظام یارانه‌ها، وزارت جهاد کشاورزی محدودیت‌ صادرات برخی محصولات کشاورزی را بر می دارد با این هدف که صادرات این محصولات بیشتر شود.

محرم سلطانی مدیرکل دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی گفت:«با اجرای طرح مردم سازی نظام یارانه ها، هزینه‌های تولید محصولات کشاورزی نیز واقعی شده لذا محدودیت‌های ایجاد شده برای صادرات محصولات لبنی از قبیل شیر خشک، خامه، کره حیوانی و روغن حیوانی برداشته می شود».

مدیرکل دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد:« در این راستا اقدامات لازم برای صادرات بدون عوارض که قبلا برای شیر خشک ۵ هزار تومان، خامه ۶ هزار تومان، کره حیوانی ۱۵ هزار تومان و روغن حیوانی ۲۰ هزار تومان بود، انجام شده است».
سلطانی با تاکید بر اینکه قبلا نیز در راستای آزادسازی صادرات گوشت مرغ و تخم مرغ اقداماتی انجام شده بود، اظهار داشت: این موضوع در آخرین جلسه قرارگاه دیپلماسی غذایی به تصویب رسید که صادرات گوشت مرغ و تخم مرغ بدون عوارض صورت گیرد.

 

آخرین‌ها

 

معرفی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار و بورس

بازار و بورس، پایگاه خبری مستقلی است که قصد دارد
رویدادهای اقتصاد ایران و جهان را
از منظر بازارها رصد و تحلیل کند.

 

 info@BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.ir

             

X