دبیرکل انجمن کارفرمایان صنعت پتروشیمی مطرح کرد؛
1401/07/6 02:05
دبیرکل انجمن کارفرمایان صنعت پتروشیمی گفت: در جلسه سازمان بورس مقرر شد موضوع بازنگری قیمت خوراک متانولی‌ها پیگیری و مشکلات از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار و انجمن صنفی کارفرمایان صنعت پتروشیمی به دولت منتقل شود تا در نهایت چاره اندیشی شده و شوکی به بازار سرمایه وارد نشود.  به گزارش بازار و بورس به نقل از سنا؛احمد مهدوی ابهری دبیرکل انجمن کارفرمایان صنعت پتروشیمی در این خصوص بیان کرد
دبیر کل انجمن صنفی و کارفرمایی صنعت پتروشیمی خبرداد؛
1401/03/29 01:16
دبیر کل انجمن صنفی و کارفرمایی صنعت پتروشیمی از هدفگذاری عرضه ۱۴ میلیارد دلاری پتروشیمی ها در بازار ارز تا پایان سال جاری خبر داد. مهدوی ابهری با بیان اینکه تاکنون شرکت‌های پتروشیمی ۳.۵ میلیارد دلار ارز در سامانه نیما عرضه کرده‌اند، گفت: تا پایان سال جاری عرضه بیش از ۱۴ میلیارد دلار ارز نیمایی برنامه شرکت‌های پتروشیمی است.
عضو کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران مطرح کرد؛
1401/03/25 03:04
هیچ زمان اختلاف قیمت به این میزان بین نفت خام و فرآورده های نفتی وجود نداشته است، موضوعی که پالایشگاه ها را به شدت سودآور کرد.
تا ۱۰ تیرماه انجام می شود؛
1401/03/25 02:22
سهمیه مصرف برق صنایع فولادی و سیمانی تا ۱۰ تیرماه از ساعت ۲۴ تا هشت صبح روز بعد بدون محدودیت است. به گزارش بازار و بورس، مصطفی رجبی مشهدی مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران در نامه‌ای به شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع نیروی ایران اعلام کرد که سهمیه مصرف برق صنایع فولادی و سیمانی بر اساس هماهنگی انجام شده بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت نیرو تا ۱۰ تیرماه از ساعت ۲۴ تا هشت صبح روز
سخنگوی صنعت برق اعلام کرد؛
1401/03/24 03:14
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: هیچ مشکلی در تامین برق موردنیاز صنایع دارویی ایجاد نشده و تاکنون برق برای آنها تامین شده است. به گزارش بازاروبورس به نقل از شرکت مدیریت شبکه برق ایران، «مصطفی رجبی مشهدی» افزود: صنعت برق برنامه تأمین برق صنایع داروسازی را از سایر صنایع متمایز کرده تا در ساخت داروی مورد نیز مردم مشکلی پیش نیاید.
1401/03/23 03:10
هم اکنون نشست مشترک رئیس کل بانک مرکزی با صادرکنندگان محصولات پتروشیمی در حال برگزاری است. به گزارش بازار و بورس، مدیر روابط عمومی بانک مرکزی در توئیت خود از برگزاری نشست مشترک رئیس کل بانک مرکزی با صادرکنندگان محصولات پتروشیمی خبر داد و گفت: این جلسه هم اکنون در حالی ادامه دارد که دیروز نیز بانک مرکزی برای به تعادل رساندن بازار ارز طی بخشنامه‌ای به آنان اجازه داد ارز اسکناس صادرکنندگ
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران ؛
1401/03/21 09:18
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: هیچ ابلاغیه‌ای در خصوص حذف کارت سوخت جایگاه‌داران از چرخه عرضه بنزین نداشته‌ایم و شایعاتی که در فضای مجازی منتشر شده صحت ندارد.
نامه نگاری انجمن فولاد با وزیر صمت؛
1401/03/17 01:54
انجمن فولاد در نامه ای به وزیر صمت اعلام کرد: بخشنامه های شرکت های برق منطقه ای به تولیدکنندگان فولاد بیانگر این است که تمام کارخانجات فولاد به ویژه در بخش خصوصی حدود ۳ ماه تعطیل خواهند شد. به گزارش بازار و بورس، سید رسول خلیفه سلطانی دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد در نامه ای به وزیر صمت خواستار اصلاح محدودیت های تامین برق کارخانجات فولادی شد.
مدیرعامل توانیر خبرداد؛
1401/03/16 02:36
مدیر عامل توانیر گفت: طبق مصوبه دولت، اختیار تغییر ساعات اداری به استانداران داده شده و تاکنون، تغییر ساعات اداری در ۱۰ استان که گرمسیر هستند، اجرایی شده است.
قائم مقام دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران اعلام کرد؛
1401/03/16 01:56
از چند روز آینده قطعی برق در واحدهای تولیدی آغاز می‌شود و باید به طور حتم خاموشی صنایع به منظور جلوگیری از ضرر و زیان‌ها با اعلام قبلی صورت بگیرد. به گزارش بازارو بورس به نقل از سنا؛آرمان خالقی قائم مقام دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران به آخرین تصمیمات اتخاذ شده برای قطعی برق صنایع در تابستان اشاره کرد و گفت: طبق صحبت‌های انجام شده برنامه‌هایی برای قطعی برق واحدهای تولیدی در نظر
سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد؛
1401/03/10 10:20
سازمان بورس و اوراق بهادار با صدور اطلاعیه‌ای در دفاع از اقدام تعیین سقف قیمت برای نرخ خوراک گاز تحویلی به صنایع پتروشیمی اعلام کرد: این موضوع موجب جلوگیری از زیان قطعی و ورشکستگی بسیاری از واحدهای فعال در این حوزه می‌شود.
1401/03/9 12:24
مجمع عمومی عادی سالیانه پتروشیمی ممسنی با مشارکت 79 درصد از سهامداران درحال برگزاری است. 

آخرین‌ها

 

معرفی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار و بورس

بازار و بورس، پایگاه خبری مستقلی است که قصد دارد
رویدادهای اقتصاد ایران و جهان را
از منظر بازارها رصد و تحلیل کند.

 

 info@BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.ir

             

X