1401/12/27 09:21
 جلسه شورای عالی کار با حضور شرکای اجتماعی از صبح جمعه ۲۶ اسفند تا یک بامداد شنبه ۲۷ اسفند به طول انجامید و بدون نتیجه پایان یافت.
معاون بانک مرکزی اعلام کرد؛
1401/12/22 03:49
 معاون اقتصادی بانک مرکزی اعلام کرد که رشد اقتصادی کشور در پاییز امسال به ۵٫۳ درصد افزایش یافته است. به گزارش  بازار و بورس، پیمان قربانی اظهار کرد: رشد اقتصادی کشور به قیمت پایه سال ۱۳۹۵ به ۵٫۳ درصد رسیده که در مقایسه با شاخص رشد اقتصادی ۴٫۸ درصدی در همین بازه زمانی در سال گذشته شاهد افزایش این شاخص مهم بوده‌ایم.   همچنین رشد اقتصادی بدون نفت نیز ۴٫۵ درصد بوده است.
1401/12/20 10:58
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: در ۱۰ ماهه امسال صادرات ما ۱۷٫۷ درصد رشد و واردات نیز ۱۶٫۹ درصد رشد داشت.
سخنگوی اقتصادی دولت مطرح کرد؛
1401/12/16 03:20
سخنگوی اقتصادی دولت با بیان اینکه با تدابیر دولت و اقدامات خوب بانک مرکزی، قیمت در بازار ارز و سکه روند کاهشی پیدا کرده است، تاکید کرد که اگر بخواهیم تصویر درستی از وضعیت موجود داشته باشیم، باید هم‌ نقاط مثبت و هم نقاط ضعف را ببینیم. به گزارش بازار وبورس، احسان خاندوزی در نشست خبری هفتگی با نمایندگان رسانه‌ها، با اشاره به اینکه در حوزه سرمایه‌گذاری با افزایش و رشد سرمایه‌گذاری ۳.۹ درص
وزیر اقتصاد:
1401/12/15 07:35
وزیر اقتصاد با بیان اینکه نباید به تنظیم بازار، سرکوب قیمتی کنیم، گفت: مردم به جای قرار گرفتن در صف خرید دلار باید به کسب و کار روی بیاورند. به گزارش بازار وبورس ، سید احسان خاندوزی امروز در یازدهمین نشست سرمایه‌گذاری و تولید در جمع شرکت‌های دانش بنیان در وزارت اقتصاد با بیان اینکه امسال هر ماه جلسه‌ای با کارآفرینان و تولیدکنندگان برگزار کردیم و این آخرین جلسه سال جاری در جمع کارآفرین
1401/12/6 05:02
دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: طرح فروش فوق العاده برای سهولت خرید برای همه مصرف کنندگان در همه استان‌ها برگزار خواهد شد و نظارت ویژه بر حراج کالای پایان سال صورت خواهد گرفت.
وزیر اقتصاد خبر داد؛
1401/11/25 03:25
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تشریح برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور کشورمان به چین، از امضای نهایی قریب به ۲۰ تفاهم‌نامه اقتصادی از سوی مقامات عالی دو کشور در این سفر خبر داد.
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور خبرداد؛
1401/11/25 03:11
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در بخشنامه‌ای، اختیار بخشودگی جرایم مالیاتی را تا آخر بهمن امسال، با شرایطی به مدیران کل امور مالیاتی استان‌ها تفویض کرد.
رئیس سازمان مالیاتی؛
1401/11/16 03:57
 رئیس سازمان مالیاتی رقم پرونده های بلاتکلیف مالیاتی را بالغ بر ۲۱۳ همت اعلام کرد و گفت: سود سپرده های بانکی از مالیات معاف است و فعلا هیچ بحثی از حذف معافیت مذکور مطرح نشده است.
جلسه مهم فرزین و خاندوزی؛
1401/11/3 05:58
 رئیس‌کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد بعدازظهر امروز ۳ بهمن ماه ۱۴۰۱ در راستای بررسی سیاست‌های جدید ارزی و پولی تشکیل جلسه دادند. به گزارش  بازارو بورس، این جلسه با محوریت هم‌افزایی وزارت اقتصاد و بانک مرکزی در سیاست‌های مالی و پولی است. بنابراین گزارش، رئیس‌کل بانک مرکزی شب گذشته گفته بود که از ابزار سیاست پولی برای کنترل نقدینگی و تورم استفاده خواهیم کرد.
1401/11/3 05:29
در صورتی که با توجه به تغییرات احتمالی ارقام بودجه در مجلس، کسری بودجه دولت تشدید نشود، کسری احتمالی دولت برابر با ۲۰۰ هزار میلیارد تومان خواهد بود.
وزیر امور اقتصاد و دارایی اعلام کرد ؛
1401/11/3 03:10
وزیر امور اقتصاد و دارایی ضمن اعلام اینکه دو سال نرخ مالیات کاهش یافته و بیش از ۷۷ درصد اظهارنامه ها ندیده پذیرفته شده اند، گفت: ارز حدود ۳۰ هزار تومانی سامانه نیما و بازار متشکل سهم ۸۵ درصدی در اقتصاد ایران دارند؛ لذا نباید جای اصل و فرع را عوض کرد. به گزارش بازار و بورس، سیداحسان خاندوزی در حاشیه آیین تجلیل از فعالان پیشتاز اقتصاد ایران، درباره نرخ ارز و تورم توضیح داد: چیزی که در و

آخرین‌ها

 

معرفی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار و بورس

بازار و بورس، پایگاه خبری مستقلی است که قصد دارد
رویدادهای اقتصاد ایران و جهان را
از منظر بازارها رصد و تحلیل کند.

 

 info@BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.ir

             

X