آرایه

1403/01/26 02:31
آگهی عرضه عمومی سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به‌صورت رسمی منتشر شد. به گزارش بازار و بورس، آگهی عرضه عمومی سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس امروز به صورت رسمی منتشر شد. طبق قانون باید ۸۵ درصد از سهام سرخابی ها عرصه و خریداری شود.استقلال و پرسپولیس برای گرفتن مجوز حرفه ای تا ۵ اردیبهشت ماه فرصت دارند.
1403/01/26 02:27
امروز شاخص بورس کاهش بیش از ۱۱ هزار واحدی را تجربه کرد که به عقیده کارشناسان،‌ این نوسان زودگذر است و تالار شیشه‌ای در میان‌مدت خود را بازیابی می‌کند.
سازمان بورس اعلام کرد؛
1403/01/26 08:55
سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: دامنه نوسان کلیه نمادهای سهام و حق تقدم سهام قابل معامله در بازارهای بورس و فرابورس برای مدت سه روز متوالی به مثبت و منفی یک درصد و دامنه نوسان صندوق‌های سهامی نیز به مثبت و منفی دو درصد محدود گردد. به گزارش بازار و بورس، به دنبال حمله پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی اسراییل که در پاسخ به حمله چندی پیش این رژیم به کنسولگری ایر
خبر خوش بورسی؛
1403/01/25 03:18
هیأت واگذاری با افزایش سرمایه شرکت‌های بزرگ فولادی و یک بانک نیمه دولتی که از نمادهای شاخص‌ساز در بورس هستند، موافقت کرد. به گزارش بازار و بورس به مقل از ایرنا؛ بر اساس اعلام معاونت حقوقی ریاست جمهوری، هیأت واگذاری در جلسه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ به ریاست سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد با افزایش سرمایه چند شرکت بورسی اثرگذار در شاخص و یک شرکت سهامی خاص موافقت کرد.
1403/01/25 03:13
شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با ریزش بیش از ۵۳ هزار واحدی مواجه شده است. به گزارش بازار و بورس؛ شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با ریزش بیش از ۵۳ هزار واحدی مواجه شده است، سهامداران بازار سرمایه اکنون در بدترین شرایط روحی قرار گرفته و خسته و ناامید هستند.
1403/01/21 03:09
طبق اطلاعیه اتاق اصناف ایران، نرخ مالیات بر ارزش افزوده طلا و جواهر ۹ درصد باقی ماند.
1403/01/21 02:59
بازار سرمایه امروز رشد کرد و شاخص کل با افزایش ۷۰۴۶ واحد به رقم دو میلیون و ۲۶۱ هزار واحد رسید. به گزارش بازار و بورس، تالار شیشه‌ای برای سومین روز متوالی با افزایش مواجه شد. روز سه‌شنبه شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران ۷۰۴۶ واحد افزایش یافت و در عدد دو میلیون و ۲۶۱ هزار و ۸۹۹ واحد ایستاد.
1403/01/20 02:50
شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با رشد نزدیک به ۲۰ هزار واحدی مواجه شد. به گزارش بازار و بورس، شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با رشد ۱۹۹۲۷ واحدی مواجه شده است، ارزش معاملات خرد عدد ۳،۹۹۰ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، ۱۹% و نسبت به میانگین ماهانه ۲۰% کاهش داشته است.
رئیس سازمان بورس اعلام کرد؛
1403/01/20 02:24
رئیس سازمان بورس گفت: تا پایان مهر ۱۴۰۲ بیش از ۶۱ میلیون کد سهامداری صادر شده و اکنون از این تعداد حدود ۴۱ میلیون سهامدار در بازار فعال هستند. به گزارش بازار و بورس به نقل از ایسنا؛مجید عشقی ، با اشاره به جزییاتی از اقدامات انجام شده از سوی سازمان بورس و مروری بر اهم اقدامات گذشته و برنامه های پیش روی سازمان بورس و اوراق بهادار برای بازار سرمایه بورس طی دو سال و نیم گذشته اظهارکرد: در
1403/01/19 03:30
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه ۱۹ فروردین ماه) با ۳ هزار و ۹۶۷ واحد رشد در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۹۹۰ واحدی قرار گرفت. به گزارش بازارو بورس، شاخص هم‌وزن امروز با ۲ هزار و ۲۷۱ واحد افت به ۷۴۱ هزار و ۱۶۲ واحد و شاخص قیمت با یک هزار و ۲۷۶ واحد کاهش به ۴۱۷ هزار و ۶۳۷ واحد رسید.
1403/01/18 03:50
رییس اتحادیه طلا ضمن بیان اینکه قیمت ها در بازار طلا و سکه ملتهب شده است، گفت: افزایش قیمت ها دور از انتظار بود بنابراین به مردم توصیه می کنیم تا زمان ثبات قیمت ها، مبادله ای انجام ندهند.
1403/01/18 03:43
شاخص کل بورس در اولین روز هفته ۱۹ هزار و ۹۱۱ واحد افت کرد و به رقم دو میلیون و ۲۳۰ هزار واحد رسید. به گزارش بازارو بورس، بازار سرمایه در سال ۱۴۰۳ همواره در فراز و فرود قرار داشته است. پس از آن‌که در آخرین روز کاری هفته قبل این بازار ۵۶۰۰ واحد رشد کرد، امروز با کاهش ۱۹ هزار و ۹۱۱ واحد مواجه شد و شاخص کل در عدد دو میلیون و ۲۳۰ هزار و ۹۹۶ واحد ایستاد.

آخرین‌ها

معرفی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار و بورس

بازار و بورس، پایگاه خبری مستقلی است که قصد دارد
رویدادهای اقتصاد ایران و جهان را از منظر بازارها رصد و تحلیل کند.

 info@BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.ir

             

قوانین و مقررات

sapra.ir 

X