وزیر اقتصاد خبرداد؛
1401/07/11 03:45
 سخنگوی اقتصادی دولت از اهتمام دولت برای هدایت اعتبار برای ۱۰ اولویت مهم کشور که شامل پروژه‌های پیشران و خاص است، خبر داد. به گزارش بازار وبورس؛ احسان خاندوزی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه در پاسخ به پرسش خبرنگار «سنا» مبنی بر اینکه اقدامات دولت سیزدهم درباره هدایت اعتبار به سوی ۱۰ اولویت کشور چه بوده و تاکنون چه کارهایی صورت گرفته است؟
وزیر اقتصاد اعلام کرد؛
1401/07/10 04:31
به گفته وزیر اقتصاد، طبق مصوبه شورای‌عالی اصل ۴۴، شرکت‌های دولتی که سهام آنها در وثیقه بانک‌هاست از جمله شرکت‌های خودروسازی، فولادی و… یک ماه مهلت دارند تا آن را با وثایق دیگری جابه‌جا کنند و سهام مربوطه برای واگذاری، آزاد شود. به گزارش بازار و بورس  به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، سید احسان خاندوزی درباره جلسه شورای‌عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی اظهار کرد: کامل‌ت
1401/07/3 07:22
پیرو دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هئیت دولت با رهبر معظم انقلاب در راستای تحقق اهداف شعار سال، وزرای اقتصاد، صمت و رئیس‌کل بانک مرکزی توافق ۲۲ بندی در حمایت از تولید امضا کردند.
1401/06/22 07:37
بر اساس اطلاعات منتشر شده مرکز آمار ایران نرخ رشد اقتصادی بدون احتساب نفت ۴.۳ درصد و با احتساب آن ۳.۸ در فصل بهار امسال بوده است.
سازمان مالیاتی اعلام کرد؛
1401/06/21 12:56
سازمان امور مالیاتی از آغاز اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مؤدیان از اول آبان با صدور صورتحساب الکترونیکی از سوی شرکت های بورسی خبر داد. به گزارش بازارو بورس، سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: با عنایت به اینکه شرکت‌های پذیرفته شده در بورس و فرابورس به عنوان اولین گروه فراخوان شده اشخاص مشمول اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان و صدور صورتحساب الکترونیکی از اول آبان
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور مطرح کرد؛
1401/06/20 04:11
  رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: جامعه نخبگانی برای هدفمند سازی معافیت های مالیاتی به کمک دولت بیاید. از حوزه هایی مانند شرکت ها ی دانش بنیان و موسسات و مراکز تولیدی دانش بنیان تا حد امکان باید حمایت کرد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی؛
1401/06/19 06:54
  وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: هوشمند سازی، موازنه پرداخت مالیات را به نفع مودیان خوش حساب تغییر می دهد.
جزئیات طرح مالیات بر عایدی سرمایه؛
1401/06/19 12:48
 رییس مرکز آموزش، پژوهش و برنامه ریزی مالیاتی کشور جزییات طرح مالیات بر عایدی سرمایه را اعلام کرد. به گزارش بازار و سرمایه به نقل از ایسنا؛مهدی موحد ، با بیان اینکه طرح مالیات بر عایدی سرمایه تایید کمیسیون اقتصادی مجلس را اخذ کرده است، اظهار کرد: این طرح در آستانه ورورد به صحن علنی مجلس است و اگر مصوب شود قانونی تحت عنوان مالیات برعایدی سرمایه خواهیم داشت که اصلاحیه‌ای بر قانون مالیات
1401/06/16 12:23
در حالیکه آمار بانک مرکزی از رسیدن متوسط قیمت هر متر خانه در تهران به ۴۲ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان در مردادماه امسال حکایت دارد، ​بررسی‌ها نیز نشان می‌دهد که در این ماه، فاصله قیمت هر متر آپارتمان در گران‌ترین و ارزان‌ترین منطقه تهران معادل ۶۰ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان است.
معاون وزیر راه؛
1401/06/16 11:57
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور و معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پرونده مسکن تا سال آینده به دستور رییس جمهور و تاکید وزیر راه و شهرسازی باید بسته شود.
وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد؛
1401/06/14 04:17
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به افزایش تولید گندم به ۱۱ میلیون تن از رشد ۲۷ درصدی تولید برنج و همچنین رشد ۲۰ درصدی تولید جو خبر داد.  
  رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد؛
1401/06/14 02:36
  رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور مبارزه با فرار مالیاتی را از برنامه‌های اصلی سازمان برشمرد و تاکید کرد: در راستای اجرای این برنامه، شناسایی ذی‌نفعان اصلی شرکت‌های صوری جهت وصول معوقات سازمان با همکاری نهادهای مرتبط در دستور کار قرار دارد.

آخرین‌ها

 

معرفی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار و بورس

بازار و بورس، پایگاه خبری مستقلی است که قصد دارد
رویدادهای اقتصاد ایران و جهان را
از منظر بازارها رصد و تحلیل کند.

 

 info@BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.ir

             

X