آرایه

1403/04/23 04:24
 شعب منتخب بانک سپه در سراسر کشور از یکشنبه ۷ مردادماه به زائران اربعین حسینی ارز ارائه می دهد. به گزارش بازار و بورس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، ۱۸۹ شعبه منتخب بانک سپه در سراسر کشور به منظور تسهیلِ شرایط عزیمت هموطنان به کربلای معلی در ایام اربعین حسینی، طبق بخشنامه بانک مرکزی، اقدام به فروش ارز حداکثر به مبلغ ۲۰۰ هزار دینار عراق به هر زائر می‌کند.
گزارش روزانه بورس ۲۳ تیرماه 1403؛
1403/04/23 03:36
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز (شنبه، ۲۳ تیرماه) با ریزش ۹۱۰۳.۵۳ و احد به ۲,۲۰۰,۲۳۷.۰۱ واحد رسید. به گزارش بازار و بورس؛ شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز (شنبه، ۲۳ تیرماه) با ریزش ۹ هزار و ۱۰۳ واحدی (۹۱۰۳.۵۳) به ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد (۲,۲۰۰,۲۳۷.۰۱) رسید. از تغییر شاخص‌های دیگر بورس می‌توان به افت ۳۰۰۸.۹۲ واحدی شاخص کل هم‌وزن اشاره کرد.
امسال عملیاتی می شود؛
1403/04/23 02:34
مدیرعامل صندوق ملی مسکن گفت: به شرکت‌های که فناوری ساخت آنها در حوزه مسکن دانش بنیانی است، فولاد با قیمت خریداری شده تحویل داده خواهد شد. به گزارش  بازار و بورس، محمدرضا مهدیار اسماعیلی در نشست خبری که امروز به منظور تشریح دستاوردهای دولت سیزدهم در بخش مسکن برگزار شد، اظهار کرد: ساخت دو میلیون و ۷۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور آغاز شده است که از این میزان ۷۰۰ هزار پروژه تحویل مردم شده و
رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد؛
1403/04/20 06:28
 رییس کل بانک مرکزی گفت: با اقدامات انجام شده و رفع موانع موجود، امسال امکان انتشار یک میلیارد یورو اوراق ارزی در بورس برای تأمین ارزی طرح‌ها فراهم شده که بانک مرکزی آن را ضمانت خواهد کرد.
1403/04/20 06:24
طبق اعلام بانک مرکزی، نرخ رشد دوازده‌ماهه نقدینگی از ۳۰.۹ درصد در پایان اردیبهشت ­ماه ۱۴۰۲ طی یک روند نزولی به ۲۵.۶ درصد در پایان اردیبهشت­ ماه ۱۴۰۳ رسید. به گزارش بازار و بورس، نقدینگی در پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نسبت به پایان سال ۱۴۰۲ معادل ۳.۲ درصد رشد یافته است که این رقم پایین‌تر از رشد نقدینگی هدف‌گذاری شده برای دو ماهه نخست امسال است.
1403/04/20 06:21
بازار سرمایه در آخرین روز کاری هفته با کاهش مواجه شد؛ به طوری که شاخص کل با افت ۷۸۱۰ واحد به رقم دو میلیون و ۲۰۹ هزار واحد رسید. به گزارش بازار و بورس، تالار شیشه‌ای که بعد از انتخابات ریاست جمهوری دو روز رشد قابل توجه را تجربه کرد، در سه روز اخیر با کاهش مواجه شده است. روز چهارشنبه نیز شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران ۷۸۱۰ واحد پایین آمد و به دو میلیون و ۲۰۹ هزار و ۲۰۶ واحد رسید.
گزارش روزانه بورس ۱۸ تیرماه 1403؛
1403/04/18 02:58
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۱۸ تیرماه) با ریزش ۵۱۳۴.۰۳ و احد به ۲,۲۲۱,۳۰۹.۰۵ و احد رسید. به گزارش بازار و بورس، شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۱۸ تیرماه) با ریزش ۵۱۳۴.۰۳ و احد به ۲,۲۲۱,۳۰۹.۰۵ و احد رسید. از تغییر شاخص‌های دیگر بورس می‌توان به افزایش ۸۰۴.۴ واحدی شاخص کل هم‌وزن اشاره کرد.
1403/04/17 03:37
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه، ۱۷ تیرماه ۱۴۰۳) با ۳۷ هزار و ۶۳۱ واحد افزایش در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۴۴۳ واحد قرار گرفت. به گزارش بازار وبورس، شاخص هم‌وزن در جریان معاملات امروز با ۱۱ هزار و ۱۷۳ واحد رشد به ۷۰۹ هزار و ۲۶۸ واحد و شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با هفت هزار و ۶۰۷ واحد افزایش به ۴۵۰ هزار و ۱۲۶ واحد رسید.
بانک مرکزی اعلام کرد؛
1403/04/17 01:42
براساس اعلام بانک مرکزی، رشد پایه پولی با کاهش ۱۵٫۳ واحد درصدی، از ۴۲٫۹ درصد در پایان سال ۱۴۰۱ به ۲۷٫۶ درصد در پایان سال ۱۴۰۲ رسیده است. به گزارش بازار و بورس؛ براساس اعلام معاونت سیاست گذاری پولی بانک مرکزی، رشد پایه پولی با کاهش ۱۵٫۳ درصدی، از ۴۲٫۹ درصد در پایان سال ۱۴۰۱ به ۲۷٫۶ درصد در پایان سال ۱۴۰۲ رسیده است.
گزارش روزانه بورس۱۲ تیرماه 1403؛
1403/04/13 12:01
 شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز (سه‌شنبه، ۱۲ تیرماه) با رشد ۱۵۳۴۰٫۰۳ و احد به ۲،۰۹۰،۴۳۵٫۴۵ و احد رسید. به گزارش بازار و بورس، شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز (سه‌شنبه، ۱۲ تیرماه) با رشد ۱۵۳۴۰٫۰۳ و احد به ۲،۰۹۰،۴۳۵٫۴۵ و احد رسید. از تغییر شاخص‌های دیگر بورس می‌توان به افزایش ۵۰۴۸٫۶۴ واحدی شاخص کل هم‌وزن اشاره کرد.
1403/04/12 11:56
با اجرای قانون تامین مالی تولید، امکان انتشار اوراق وکالت فراهم شد.
1403/04/11 05:08
پس از افت قابل توجه بازار سرمایه در روز گذشته، امروز شاخص این بازار ۲۲۰۷ واحد رشد کرد و به دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. به گزارش بازار و بورس، بازار سرمایه پس از شش روز کاری افزایش، روز گذشته ۲۳ هزار واحد افت کرد اما امروز وضعیت تالار شیشه‌ای متعادل بود و شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با رشد ۲۲۰۷ واحد به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار و ۱۴۵ واحد رسید.

آخرین‌ها

معرفی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار و بورس

بازار و بورس، پایگاه خبری مستقلی است که قصد دارد
رویدادهای اقتصاد ایران و جهان را از منظر بازارها رصد و تحلیل کند.

 info@BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.ir

             

قوانین و مقررات

sapra.ir 

X