آرایه

1403/01/27 01:18
استفاده از ابزارهای نوین تامین مالی در قالب تامین مالی زنجیره ای همچون اوراق گام،کارت اعتباری متصل به اوارق گام، گواهی‌های سپرده عام و خاص و انتشار انواع صکوک از برنامه‌های بانک مرکزی است.
روی خط تحلیل؛
1403/01/26 03:34
این هفته هر چه داده های اقتصادی به ضرر انس منتشر شدند باز هم انس بالا رفت ، شاخص دلار تقویت شد ولی انس باز هم بالا رفت.  نتیجه آخر وقت جمعه و به بهانه سخنرانی اعضا فدرال رزرو و پس از نزول 97 دلاری طلای جهانی مشخص شد. برای اینکه ببینیم بازارگردان انس چه کرد در نمودار روزانه طلای جهانی دقیق می شویم.
قیمت طلا و سکه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳؛
1403/01/26 02:36
 قیمت سکه امامی (طرح جدید) امروز ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ به ۴۶ میلیون و ۵۰۵ هزار تومان رسید.
1403/01/26 02:31
آگهی عرضه عمومی سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به‌صورت رسمی منتشر شد. به گزارش بازار و بورس، آگهی عرضه عمومی سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس امروز به صورت رسمی منتشر شد. طبق قانون باید ۸۵ درصد از سهام سرخابی ها عرصه و خریداری شود.استقلال و پرسپولیس برای گرفتن مجوز حرفه ای تا ۵ اردیبهشت ماه فرصت دارند.
1403/01/26 02:27
امروز شاخص بورس کاهش بیش از ۱۱ هزار واحدی را تجربه کرد که به عقیده کارشناسان،‌ این نوسان زودگذر است و تالار شیشه‌ای در میان‌مدت خود را بازیابی می‌کند.
سازمان بورس اعلام کرد؛
1403/01/26 08:55
سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: دامنه نوسان کلیه نمادهای سهام و حق تقدم سهام قابل معامله در بازارهای بورس و فرابورس برای مدت سه روز متوالی به مثبت و منفی یک درصد و دامنه نوسان صندوق‌های سهامی نیز به مثبت و منفی دو درصد محدود گردد. به گزارش بازار و بورس، به دنبال حمله پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی اسراییل که در پاسخ به حمله چندی پیش این رژیم به کنسولگری ایر
خبر خوش بورسی؛
1403/01/25 03:18
هیأت واگذاری با افزایش سرمایه شرکت‌های بزرگ فولادی و یک بانک نیمه دولتی که از نمادهای شاخص‌ساز در بورس هستند، موافقت کرد. به گزارش بازار و بورس به مقل از ایرنا؛ بر اساس اعلام معاونت حقوقی ریاست جمهوری، هیأت واگذاری در جلسه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ به ریاست سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد با افزایش سرمایه چند شرکت بورسی اثرگذار در شاخص و یک شرکت سهامی خاص موافقت کرد.
1403/01/25 03:13
شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با ریزش بیش از ۵۳ هزار واحدی مواجه شده است. به گزارش بازار و بورس؛ شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با ریزش بیش از ۵۳ هزار واحدی مواجه شده است، سهامداران بازار سرمایه اکنون در بدترین شرایط روحی قرار گرفته و خسته و ناامید هستند.
1403/01/21 03:09
طبق اطلاعیه اتاق اصناف ایران، نرخ مالیات بر ارزش افزوده طلا و جواهر ۹ درصد باقی ماند.
1403/01/21 02:59
بازار سرمایه امروز رشد کرد و شاخص کل با افزایش ۷۰۴۶ واحد به رقم دو میلیون و ۲۶۱ هزار واحد رسید. به گزارش بازار و بورس، تالار شیشه‌ای برای سومین روز متوالی با افزایش مواجه شد. روز سه‌شنبه شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران ۷۰۴۶ واحد افزایش یافت و در عدد دو میلیون و ۲۶۱ هزار و ۸۹۹ واحد ایستاد.
۲۰ فروردین ۱۴۰3؛
1403/01/20 03:25
 قیمت سکه امروز نسبت به دیروز با کاهش بیش از ۲ میلیون تومانی همراه شده است. به گزارش بازار و بورس، قیمت سکه امامی (طرح جدید) امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ به ۴۱ میلیون و ۸۰۰ تومان رسید. همچنین حباب این سکه روی رقم ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قرار دارد.هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تا به این لحظه ۳ میلیون و ۵۵۷ هزار تومان معامله شد.همچنین قیمت انس طلا نیز در بازار جهانی ۲۳۳۶ دلار و ۴۸ سنت است.
1403/01/20 02:50
شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با رشد نزدیک به ۲۰ هزار واحدی مواجه شد. به گزارش بازار و بورس، شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با رشد ۱۹۹۲۷ واحدی مواجه شده است، ارزش معاملات خرد عدد ۳،۹۹۰ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، ۱۹% و نسبت به میانگین ماهانه ۲۰% کاهش داشته است.

آخرین‌ها

معرفی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار و بورس

بازار و بورس، پایگاه خبری مستقلی است که قصد دارد
رویدادهای اقتصاد ایران و جهان را از منظر بازارها رصد و تحلیل کند.

 info@BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.ir

             

قوانین و مقررات

sapra.ir 

X