آرایه

1402/12/9 01:21
 هیئت دولت در مصوبه ای عوارض مرتبط با صادرات زنجیره فولاد را اصلاح کرد. به گزارش ، بر اساس مصوبه جدید هیأت دولت نرخ‌های جدید عوارض صادراتی محصولات زنجیره فولاد به صورت زیر است: سنگ آهن مگنتیت: ۲۰ درصد (بدون تغییر) سنگ آهن هماتیت: ۲ درصد (۱۸ واحد درصد کاهش)
1402/12/9 01:17
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه، نهم اسفند) با هشت‌هزار و ۷۲۳ واحد افزایش به ارتفاع ۲ میلیون و ۵۴ هزار و ۷۳۹ واحد رسید. به گزارش بازار و بورس، شاخص هم‌وزن امروز با چهار هزار و ۹۱۷ واحد افزایش به ۷۱۴ هزار و ۱۷۰ واحد و شاخص قیمت نیز با ۲ هزار و ۲۷۰ واحد رشد به ۴۰۲ هزار و ۳۴۷ واحد رسید.
1402/12/8 03:10
 با این‌که تصور می‌شد بازار سرمایه در اسفندماه روند صعودی به خود بگیرد، در اغلب روزهای اخیر قرمز شده و امروز شاخص کل با افت ۴۰۳۲ واحد به عدد دو میلیون و ۴۵ هزار واحد رسید.
1402/12/7 02:40
امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با بیش از ۱۶ هزار و ۷۰۰ واحد افت مواجه شد و به رقم دو میلیون و ۴۹ هزار واحد رسید. به گزارش بازار و بورس، بازار سرمایه امروز نیز همانند اغلب روزهای دو ماه اخیر با افت مواجه شد. روز دوشنبه شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با کاهش ۱۶ هزار و ۷۰۰ واحد در عدد دو میلیون و ۴۹ هزار و ۴۳۷ واحد ایستاد.
1402/12/7 10:32
وراث متوفیان سهام عدالت از طریق شعب ۴ بانک و دفاتر ۴۴ کارگزاری منتخب در سراسر کشور می توانند انتقال سریع و رایگان اصل و سود سهام عدالت متوفیان را تا قبل از روز ۱۰ اسفند ماه سال جاری انجام دهند تا سود این سهام را تا پایان امسال دریافت کنند. به گزارش بازار و بورس؛  سازمان بورس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: وراث متوفیان سهام عدالت از طریق شعب 4 بانک و دفاتر 44 کارگزاری منتخب در سراسر کشو
1402/12/5 01:44
 شاخص کل بورس در ابتدای معاملات با رشد ۶۸۷ واحدی مواجه شده بود که این رشد جای خود را به ریزش ۴۸۴۷ واحدی داد. به گزارش  بازار و بورس، شاخص کل بورس در انتهای معاملات روز شنبه با ریزش ۴۸۴۷ واحدی مواجه شد، ارزش معاملات خرد عدد ۳,۸۲۱ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، افزایش قابل توجهی نداشته است. اما نسبت به میانگین ماهانه، ۱۲% کاهش داشته است.
1402/11/28 02:14
بازار سرمایه در اولین روز هفته بیش از ۱۸ هزار واحد افت کرد و شاخص کل به رقم دو میلیون و ۶۰ هزار واحد رسید. ظاهرا هنوز سایه ریسک‌های غیراقتصادی بر بازار بورس سنگینی می‌کند اما برخی تحلیل‌گران معتقدند وضعیت تالار شیشه‌ای در اسفند بهتر از بهمن خواهد بود.
1402/11/26 01:23
شاخص کل بورس با ریزش بیش از ۱۱ هزار واحدی مواجه شد. به گزارش بازار و بورس؛ شاخص کل بورس با ریزش نزدیک به ۱۲ هزار واحدی مواجه شد، ارزش معاملات خرد عدد ۴,۳۹۷ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، افزایش قابل توجهی نداشته است. اما نسبت به میانگین ماهانه، ۷% کاهش داشته است.
1402/11/24 04:04
شاخص کل بورس امروز هم با ریزش ۱۵۹۴ واحدی به کار خود پایان داد. به گزارش بازار و بورس، ارزش معاملات خرد عدد ۳,۸۶۰ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، ۷% و نسبت به میانگین ماهانه ۱۹% کاهش داشته است و در پایین‌ترین میزان چند ماه اخیر قرار دارد.
1402/11/23 02:15
 شاخص کل بورس در ابتدای معاملات دوشنبه با ریزش ۱۳۴۱ واحدی مواجه شده است. به گزارش بازار و بورس، شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با ریزش ۱۳۲۴ واحدی مواجه شده است، ارزش معاملات خرد عدد ۹۵۹ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است.
1402/11/21 02:17
شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با رشد بیش از ۲۰۰۰ واحدی همراه شد. به گزارش  بازار و بورس ، شاخص کل بورس ارزش معاملات خرد عدد ۳,۷۰۲ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، ۱۱% و نسبت به میانگین ماهانه ۲۴% کاهش داشته است.
1402/11/18 01:56
بورس امروز فقط ۸۴۰ واحد رشد کرد و شاخص کل به دو میلیون و ۹۸ هزار واحد رسید؛ یک کارشناس در تحلیل وضعیت بازار سرمایه می گوید بازگشت اعتماد مردم به بازار سرمایه که در سال ۱۳۹۹ از دست رفت خیلی سخت شده و اگر قرار باشد بورس رشد کند از سال آینده این اتفاق می‌افتد.

آخرین‌ها

 

معرفی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار و بورس

بازار و بورس، پایگاه خبری مستقلی است که قصد دارد
رویدادهای اقتصاد ایران و جهان را
از منظر بازارها رصد و تحلیل کند.

 

 info@BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.ir

             

X