شماره مطلب:
7505
دوشنبه 1402/11/23 02:15
دسته بندی

ریزش ۱۳۴۱ واحدی شاخص کل

 شاخص کل بورس در ابتدای معاملات دوشنبه با ریزش ۱۳۴۱ واحدی مواجه شده است.

به گزارش بازار و بورس، شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با ریزش ۱۳۲۴ واحدی مواجه شده است، ارزش معاملات خرد عدد ۹۵۹ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است.

در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۴۶۴ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای چهارمین روز متوالی با ثبت رقم ۲۹ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این درحالی است که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است.

برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۸۳ میلیارد تومان ورود نقدینگی حقیقی به این صندوق‌ها است. اما امروز ۱۶۹ میلیارد تومان نقدینگی حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت خارج شده است. این درحالی است که در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق‌ها نسبت به میانگین ماهانه در حال کاهش است.

ارزش صف‌های خرید ۹۲ میلیارد تومان است که کاهش ۸۴ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی را نشان می‌دهد.همچنین ارزش صف‌های فروش هم با کاهش ۱۰ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی همراه بوده و در محدوده ۲۱۸ میلیارد تومان قرار دارد.

آخرین‌ها

معرفی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار و بورس

بازار و بورس، پایگاه خبری مستقلی است که قصد دارد
رویدادهای اقتصاد ایران و جهان را از منظر بازارها رصد و تحلیل کند.

 info@BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.ir

             

قوانین و مقررات

sapra.ir 

X