شماره مطلب:
7491
دوشنبه 1402/11/16 02:19
دسته بندی

ریزش ۱۳۰۶ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با ریزش ۱۳۰۶ واحدی مواجه شده است.

به گزارش بازار و بورس؛ شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با ریزش ۱۳۰۶ واحدی مواجه شده است، در ۵۴ دقیقه‌ای که بازار می‌گذرد ارزش معاملات خرد عدد ۱,۲۳۵ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است.

در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۱,۰۶۶ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای دومین روز متوالی با ثبت رقم ۱ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این در حالی است که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است.

برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۸۲۱ میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق‌ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می‌تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت با ثبت رقم ۱۳۴ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق‌ها هم نسبت به میانگین ماهانه در حال افزایش است.

ارزش صف‌های خرید ۴۸۷ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی ۱۹۳ میلیارد تومان افزایش داشته است. این در حالی است که ارزش صف‌های فروش هم با افزایش ۱۶۷ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۴۲۸ میلیارد تومان قرار دارد.

 

آخرین‌ها

 

معرفی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار و بورس

بازار و بورس، پایگاه خبری مستقلی است که قصد دارد
رویدادهای اقتصاد ایران و جهان را
از منظر بازارها رصد و تحلیل کند.

 

 info@BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.ir

             

X