1401/11/10 05:03
بورس امروز اصلاح کمی را تجربه کرد تا بسیاری از فعالان بازار این اصلاح را کف سازی برای صعود بدانند. به گزارش  بازار و بورس، شاخص کل بورس با اصلاح ۲۵۰۶ واحدی به جایگاه یک میلیون و ۵۳۹ هزار واحد رسید، شاخص کل نسبت به روزهای گذشته ریزش بسیار خفیفی را تجربه کرده و در انتهای معاملات امروز بسیاری از نمادها به وضعیت مثبت رسیدند که مهمترین آنها نمادهای خودرویی هستند.
1401/11/9 01:55
 امروز بیش از ۹۱ درصد نمادهای بازار سرمایه وضعیت قرمز رنگ داشته و هیجان فروش بالایی در بورس موج زد، به نحوی که ۳۱۴ نماد در وضعیت صف فروش قرار گرفتند. به گزارش بازار و بورس ، شاخص کل امروز بعد از ابهامات کلی در وضعیت بازار سرمایه با سقوط عجیب و غریب ۵۶ هزار واحدی مواجه شده و به یک باره تمام سفارشات به سمت پایین را جمع آوری کرده و حمایت مهم یک میلیون و ۵۷۹ هزار واحدی را نیز به راحتی از
مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس خبر داد؛
1401/11/3 04:49
مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس با بیان اینکه احتمالا فردا شورای عالی بورس نامه شورای رقابت را بررسی می کند، گفت: عرضه خودرو در بورس تا زمان تصمیم گیری شورای عالی بورس تداوم می یابد. به گزارش بازار وبورس، امیر مهدی صبائی اظهار کرد: فردا در شورای عالی بورس جلسه داریم و به احتمال زیاد
1401/11/3 03:08
درحالی که شاخص کل بورس در ساعات ابتدایی معاملات توانسته بود تا رقم یک میلیون و ۶۶۷ هزار واحد افزایش یابد، نامه شورای رقابت مبنی بر توقف عرضه خودرو در بورس باعث شد از سرعت این صعود کاسته شود و شاخص در نهایت در رقم یک میلیون و ۶۵۳ هزار واحد بایستد.
1401/11/2 10:55
۴۵۰ هزار ربع سکه طلا بهار آزادی از روز سه‌شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ به مدت ۱۰ روز کاری از طریق بورس کالای ایران عرضه می شود.
1401/10/28 01:59
بازار سرمایه امروز توانست روند صعودی خود را حفظ کند و شاخص‌های این بازار سبزپوش ماندند. به گزارش بازارو بورس، شاخص کل بورس امروز با ۲۰۹۵ واحد افزایش تا رقم یک میلیون و ۶۸۹ هزار واحد صعود کرد. شاخص کل با معیار هم وزن هم ۲۵۳۹ واحد افزایش یافت و به رقم ۵۲۶ هزار و ۱۸۷ واحد رسید. در این بازار ۷۳۸ هزار معامله به ارزش ۸۵ هزار و ۵۲۴ میلیارد ریال انجام شد.
1401/10/27 06:12
 در جریان معاملات چهارمین روز هفته، شاخص هم‌وزن با ۳ هزار و ۳۱۵ واحد (۰.۶۴درصد) افزایش به رقم ۵۲۳ هزار و ۶۴۷ واحد و شاخص کل بورس تهران نیز با افزایش ۳ هزار و ۳۱۵ واحد (۰.۳۸ درصد) به تراز یک میلیون و ۶۸۷ هزار واحد رسید. به گزارش بازار و بورس، امروز سه‌شنبه ۲۷ بهمن ماه، بیش از ۱۶ میلیارد و ۳۶۸ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۹۴ هزار و ۶۲۰ میلیارد ریال در بورس
رئیس بانک مرکزی خبر داد؛
1401/10/26 02:06
رئیس کل بانک مرکزی از افتتاح بازار مبادله ارز و طلا برای تامین نیازهای مردم از نیمه اول بهمن‌ماه خبر داد و گفت: سیاست‌های جدید ارزی در چارچوب سیاست‌های تثبیت اقتصادی خواهد بود.
1401/10/26 01:23
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز در یک روند کاملا رو به رشد با افزایش 36 هزار و 970واحد همراه شد. به گزارش بازار و بورس،‌ بورس اوراق بهادار تهران که این روزها روند رو به رشد به خود گرفته امروز هم در پایان معاملات با افزایش 36 هزار و 970 واحدی در شاخص کل به رقم یک میلیون و 680 هزار و 684 واحد رسید.
رئیس سازمان بورس انتقاد کرد؛
1401/10/26 01:16
رئیس سازمان بورس با انتقاد از لاتاری ملی قرعه‌کشی خودرو اظهار کرد: این فرآیند تبعات اقتصادی و اجتماعی به همراه دارد. به گزارش  بازار و بورس، مجید عشقی در میزگرد تبیین و بررسی اثرات عرضه خودرو در بورس کالا با اشاره به عرضه خودرو در بورس کالا اظهار کرد: اگر فرایند ادامه پیدا کند و عرضه‌ها افزایش یابد، خود بازار به انتقادات در این حوزه پاسخ می‌دهد.
1401/10/24 03:20
درحالی که شاخص کل بورس در ساعات ابتدایی معاملات سقوطی چشمگیر داشت و تا یک میلیون و ۶۳۱ هزار واحد نیز کاهش یافت، در ساعات پایانی ترمز سقوط آن کشیده شد و توانست در رقم یک میلیون و ۶۴۳ هزار واحد بایستد.
1401/10/24 03:13
بازار سرمایه پس از حدود سه ماه میزبان یک عرضه اولیه خواهد بود و روز سه‌شنبه نماد "فروژ" در فرابورس عرضه خواهد شد. به گزارش  بازار و بورس، سه‌شنبه (۲۷ دی) عرضه اولیه سهام شرکت صنایع فرو آلیاژ ایران با نماد معاملاتی "فروژ" در قالب ۱۱۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از کل سهام شرکت به روش ترکیبی انجام خواهد شد.

آخرین‌ها

 

معرفی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار و بورس

بازار و بورس، پایگاه خبری مستقلی است که قصد دارد
رویدادهای اقتصاد ایران و جهان را
از منظر بازارها رصد و تحلیل کند.

 

 info@BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.ir

             

X