رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی تأکید کرد؛
1401/03/3 03:18
به گفته رییس کل سازمان خصوصی‌سازی، در عرضه بلوکی سهام ایران خودرو و سایپا، «ارزندگی سهم» و «برخورداری از قابلیت مزایده» دو مولفه مهم است و بدین ‌ترتیب، مبنای ارزش‌گذاری سهام این دو شرکت، قیمت تابلو به همراه اضافه ارزش بلوکی است که با توجه با نقدشوندگی این سهم‌ها، حتما قیمت نهایی بسیار بیشتر از قیمت روی تابلو خواهد بود. شاخص کل بورس در روز گذشته، افت ۲۵ هزار واحدی را تجربه کرد.
رئیس کمیته فقهی سازمان بورس خبر داد؛
1401/03/2 01:55
رئیس کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار از تاسیس وقف سهام خبر داد و اظهار کرد: آستان قدس رضوی تقاضا کرد صندوقی در سازمان بورس تاسیس کند تا کسانی که مایل به سرمایه‌گذاری هستند، بتوانند سهام خود را وقف کنند.
رئیس هیات مدیره انجمن صنایع شوینده و آرایشی کشور خبرداد؛
1401/03/1 04:56
رئیس هیات مدیره انجمن صنایع شوینده و آرایشی کشور گفت: تولید‌کنندگان مواد شوینده درخواست افزایش قیمت این محصولات به سازمان‌ حمایت ارائه کردند. به گزارش بازارو بورس به نقل از فارس،بختیار علم‌بیگی  با بیان اینکه تولید‌کنندگان مواد شوینده درخواست افزایش قیمت این محصولات به سازمان‌ حمایت ارائه کردند، اظهار داشت: مجوز افزایش قیمت محصولات شوینده از سوی سازمان حمایت صادر شده است.
پس از اصلاح ارز 4200 محقق می شود؛
1401/03/1 04:53
با حذف ارز 4200 تومانی از اقتصاد کشور، شاهد رشد تقاضا در برخی صنایع در بورس بودیم که که این مساله منجر به افزایش قیمت و تشکیل صف‌های خرید در این صنایع بورسی شده است. به گزارش بازارو بورس به نقل ازفارس، پس از کش و قوس‌های فراوان سرانجام دولت تصمیم به حذف ارز ترجیحی از اقتصاد کشور گرفت.
با توجه به شرایط بازار انجام می شود؛
1401/02/31 10:08
مدیرعامل بورس تهران درباره زمان و ترتیب جدول عرضه‌های اولیه، گفت: مکاتباتی با سازمان بورس داشته ایم که ان شاءالله در هفته‌های آینده متناسب با شرایط بازار عرضه‌ها عرضه اولیه را انجام خواهیم داد. به گزارش بازار و بورس، محمود گودرزی گفت: برای عرضه اولیه شرکت‌ها در بخش عملیات بازار اطلاع رسانی خواهیم کرد تا در زمان مشخص، اطلاعات آن‌ها نیز منتشر شود.
رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی؛
1401/02/28 11:31
رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: امسال در قالب قانون بودجه 90 هزار میلیارد تومان بابت رد دیون به تأمین ا جتماعی واگذار می‌شود.
توسط مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت؛
1401/02/24 05:54
با توجه به حذف تمام محصولات فولادی از جدول عوارض صادراتی، عوارض شمش و آهن اسفنجی به ۲ درصد و عوارض اسلب به ۵ درصد کاهش یافت.   به گزارش بازار و بورس به نقل از خبرگزاری مهر، سیف اله امیری مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت اصلاحیه جدید جدول عوارض صادراتی را ابلاغ کرد.
یک مقام مسئول مططرح کرد؛
1401/02/21 01:32
یک مقام مسئول با بیان اینکه طرح خرید شفاف جلوی گرانی بی رویه قیمت ها در سال جاری را گرفت، گفت: در مرحله ششم روی کالاهای اساسی مانند دارو، گوشت، مرغ و ... قیمت تولید و مصرف کننده درج می شود.    
وزیر امور اقتصاد و دارایی مطرح کرد؛
1401/02/21 01:26
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: قیمت کالا‌های اساسی و مشتقات آن‌ها در جلسه امروز نهایی خواهد شد و رسما به اتحادیه‌ها و اصناف اعلام می‌شود.    
سخنگوی صنعت برق کشور مطرح کرد؛
1401/02/21 01:22
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ مگاوات واردات و حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ مگاوات صادرات برق داریم.  
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس مطرح کرد؛
1401/02/21 01:00
مجموع نهادهای مالی در انتهای سال ۱۴۰۰ به ۷۲۴ نهاد رسیده که در مقایسه با سال گذشته بیشترین رشد در میان نهادهای مالی خدمات‌دهنده به شرکت‌های سبدگردان اختصاص دارد که با رشد ۵۰ درصدی از ۳۸ شرکت به ۵۷ شرکت رسیده است.    
مدیرعامل فرابورس ایران تشریح کرد؛
1401/02/20 02:51
مدیرعامل فرابورس ایران با حضور در لایو اینستاگرامی در پاسخ به دغدغه‌های مطرح شده در مورد توقف نمادها عنوان کرد: هم در سازمان بورس و هم در بورس و فرابورس به این نتیجه رسیدیم که توقف نماد مشکلی را حل نخواهد کرد و در خصوص نمادهای متوقف و مشکل‌دار رویکرد به گونه‌ای خواهد بود که از این به بعد کمترین زیان به سهامداران خرد برسد و همه تلاش ما این است که نماد را شفاف کنیم. به گزارش بازاروبورس 

آخرین‌ها

 

معرفی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار و بورس

بازار و بورس، پایگاه خبری مستقلی است که قصد دارد
رویدادهای اقتصاد ایران و جهان را
از منظر بازارها رصد و تحلیل کند.

 

 info@BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.com

 www.BazaroBourse.ir

             

X